logo: KIDP

2022-03-29

XV Ogólnopolska Konferencja Prawa Podatkowego

Koło Naukowe Prawa Podatkowego TBSP UJ oraz Krajowa Izba Doradców Podatkowych zapraszają do udziału w XV Ogólnopolskiej Konferencji Prawa Podatkowego „Dokąd prowadzą zmiany w prawie podatkowym?”, odbywającej się w formie zdalnej na platformie ClickMeeting w dniach 1-2 kwietnia 2022. 

Patronem honorowym wydarzenia jest Krajowa Izba Doradców Podatkowych.

Już po raz piętnasty Konferencja stworzy pasjonatom prawa podatkowego możliwość poszerzenia wiedzy, a ekspertom i praktykom płaszczyznę do wymiany poglądów i doświadczeń. To największe wydarzenie podatkowe każdego roku cieszy się dużym zainteresowaniem i przyciąga setki słuchaczy.

Konferencja to przede wszystkim:

• wysoki poziom merytoryczny 

• prawo przystępne dla każdego 

• więcej niż teoria 

• możliwość rozwoju dla uczestników 

• aktywizacja studentów i doktorantów 

Wśród zaproszonych gości znajdą się najważniejsze postaci ze środowiska prawa podatkowego w kraju. Przewidujemy udział nie tylko wybitnych przedstawicieli środowiska akademickiego, ale i praktyków na co dzień zajmujących się poruszanymi zagadnieniami. 

Do uczestnictwa zachęcamy studentów prawa, kierunków ekonomicznych i administracji, a także doktorantów i pracowników naukowych. Zapraszamy również praktyków, pracowników administracji i osoby niezwiązane zawodowo z podatkami.

Udział jest bezpłatny, jednak obowiązuje będą zapisy poprzez udostępniony formularz.

➡ Link do rejestracji ⬅

https://formfaca.de/sm/eXZcTM8rZ

 

Obecność na Konferencji jest certyfikowana.