2021-10-25

"Nowe oblicza prawa podatkowego" - konferencja ELSA Poland

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poland zaprasza do wzięcia udziału w XXII Ogólnopolskiej Konferencji Podatkowej "Nowe oblicza prawa podatkowego", która odbędzie się w dniach 27-28 października 2021 r. w formie online. Jest to jedna z największych konferencji w Polsce o tej tematyce, która od lat tworzy forum wymiany wiedzy i doświadczenia z zakresu prawa podatkowego.

Tegoroczna edycja wydarzenia składa się z wykładów, eksperckiego panelu dyskusyjnego oraz warsztatów. Ma na celu przeprowadzenie dyskusji o najistotniejszych problemach, które pojawiły się w świecie prawa podatkowego w aspekcie krajowym i międzynarodowym na przestrzeni 2020 i 2021 roku. 

Wystąpią eksperci z najbardziej renomowanych firm i kancelarii oraz specjaliści z uniwersytetów i Międzynarodowego Stowarzyszenia Prawa Podatkowego, a także Stowarzyszenia Naukowego Prawa Podatkowego. Patronem Merytorycznym wydarzenia jest Krajowa Izba Doradców Podatkowych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zachęcamy do śledzenia wydarzenia, gdzie na bieżąco pojawiają się wszystkie informacje. Aplikanci adwokaccy oraz doradcy podatkowi za udział w konferencji  otrzymają punkty szkolenia zawodowego. 

Linki do wydarzenia: 

https://fb.me/e/LHoBkErQ

Link do zapisów na konferencję: 

https://rejestracja.elsa.org.pl/formularz/1094

Linki do zapisów na warsztaty: 

● Sharing economy - warsztat z MDDP - https://rejestracja.elsa.org.pl/formularz/1143 

● CIT estoński - warsztat z Grant Thornton - https://rejestracja.elsa.org.pl/formularz/1133 

● Schematy podatkowe - warsztat z ADN Podatki - https://rejestracja.elsa.org.pl/formularz/1134 

●Wybrane zagadnienia dotyczące opodatkowania VAT bonów/kuponów/voucherów - warsztat z Paczuski Taudul - https://rejestracja.elsa.org.pl/formularz/1135 

●Identyfikacja obowiązków dokumentacyjnych w międzynarodowych grupach kapitałowych - warsztat z KPMG - https://rejestracja.elsa.org.pl/formularz/1136