logo: KIDP

2021-04-06

Doradcy podatkowi pomagają osobom niepełnosprawnym

Na Śląsku ruszyła kolejna edycja akcji „Doradcy Podatkowi Niepełnosprawnym”. Od 6 do 29 kwietnia we wtorki i czwartki, w godzinach od 9:00 do 15:00 doradcy podatkowi ze Śląskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych będą prowadzili bezpłatne konsultacje, doradzając osobom z niepełnosprawnością oraz ich rodzinom.

Uczestnicy otrzymają bezpłatną poradę z zakresu sporządzenia PIT za 2020 rok oraz możliwości skorzystania z ulg podatkowych. Konsultacje będą odbywać się telefonicznie. Podczas rozmowy osoby z niepełnosprawnością oraz ich opiekunowie mogą uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania oraz informacje np. na temat możliwości skorzystania z odliczeń wydatków poniesionych na cele rehabilitacyjne oraz sposobów udokumentowania tych wydatków. Na życzenie doradca będzie oddzwaniał na własny koszt, aby każdy, bez ograniczeń mógł skorzystać z konsultacji.

To już już dwunasta odsłona akcji organizowanej przy współpracy Departamentu Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego oraz Krajowej Izby Doradców Podatkowych – Oddział Śląski. Wydarzenie zostało objęte patronatem Marszałka Województwa Śląskiego.

Doradcy podatkowi czekają na kontakt pod numerem telefonu: 513 152 218

https://wydarzenia.ngo.pl/349240-doradcy-podatkowi-niepelnosprawnym-349240.html