2020-04-03

Doradcy podatkowi niepełnosprawnym

Na Śląsku trwa kolejna edycja akcji „Doradcy Podatkowi Niepełnosprawnym”. Do 28 kwietnia we wtorki i czwartki w godzinach od 9.00 do 15.00 Doradcy Podatkowi ze Śląskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych będą prowadzili bezpłatne konsultacje, pomagając osobom z niepełnosprawnością oraz ich rodzinom w przygotowywaniu rocznych zeznań podatkowych. 

Osoby zainteresowane otrzymają bezpłatną poradę z zakresu sporządzenia PIT za 2019 rok oraz możliwości skorzystania z ulg podatkowych. Konsultacje będą odbywać się telefonicznie. Podczas rozmowy osoby niepełnosprawne mogą uzyskać odpowiedzi na nurtujące je pytania. Na życzenie doradca będzie oddzwaniał na własny koszt, aby każdy, bez ograniczeń mógł skorzystać z konsultacji.

To już jedenasta odsłona akcji, która powstała przy współpracy Departamentu Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego oraz Krajowej Izby Doradców Podatkowych – Oddział Śląski. Wydarzenie zostało objęte patronatem Marszałka Województwa Śląskiego, Jakuba Chełstowskiego.

Doradcy podatkowi czekają na kontakt pod numerem telefonu: 513 152 218