logo: KIDP

2022-05-23

Bezpłatne webinarium: „Fundusze dla MŚP”

Aktualne modyfikacje przepisów podatkowych Polskiego Ładu, oferta finansowa dla MŚP na cele inwestycyjne i obrotowe oraz możliwości pozyskania dofinansowania do szkoleń pracowników firm to tematy, które będą omawiane podczas bezpłatnego webinarium w środę 25 maja o godz. 10.30. Współorganizatorem szkolenia jest Wielkopolski Oddział KIDP.

Zapraszamy do rejestracji – chęć udziału należy zgłosić do WFR na adres promocja@wfr.org.pl lub użyć formularza kontaktowego. Każda zapisana osoba otrzyma w dniu wydarzenia link logujący do webinarium na platformie YouTube. Transmisja będzie dostępna również na Facebooku WFR.

W załączeniu szczegółowy program spotkania „Fundusze dla MŚP. Rozwój wielkopolskich przedsiębiorstw”.

Dodatkowe info o PROGRAMIE I ORGANIZATORACH:

Spotkanie organizuje Wielkopolski Fundusz Rozwoju. Partnerami wydarzenia są Krajowa Izba Doradców Podatkowych oraz Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Instrumenty finansowe dedykowane MŚP, które zostaną omówione podczas webinarium:

  • Pożyczka Ekspansja – finansowanie celów inwestycyjnych i/lub obrotowych związanych z rozwojem działalności eksportowej. 

  • Pożyczka Regionalna – finansowanie z przeznaczeniem na realizację zamówień publicznych.

  • Pożyczka Dokończ i Spłać Inwestycję Miejską – finansowanie wydatków inwestycyjnych do czasu uzyskania refundacji w ramach projektu dofinansowanego ze środków WRPO 2014+.

  • Pożyczka Miejska – finansowanie wydatków związanych z realizacją przedsięwzięć inwestycyjnych z zakresu rozwoju obszarów miejskich.

  • Pożyczka Obrotowa – finansowanie kapitału obrotowego związanego z prowadzoną przez przedsiębiorstwo działalnością gospodarczą, w tym podatku od towarów i usług.

  • Pożyczka Hipoteczna – finansowanie zakupu nieruchomości zlokalizowanych na obszarze województwa wielkopolskiego, powiązanych z prowadzoną działalnością.

  • Pożyczka EKOenergetyczna – finansowanie inwestycji zwiększających efektywność energetyczną, elektromobilność oraz wykorzystanie OZE minimalizujących negatywne oddziaływanie na środowisko, w tym poprawę jakości powietrza.

  • Poręczenie – zabezpieczenie spłaty zobowiązań inwestycyjnych oraz obrotowych.

 

Źródła:

https://bit.ly/WFR_Fudusze_dla_MŚP_25_05_2022    https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:6930147412527210496  

https://www.facebook.com/events/710618046833981?active_tab=about