Szkolenia

 • WRZ
  9

  • Online

  • 2023-09-09

  • 3690,00 zł

  Kurs przygotowujący do państwowego egzaminu na doradcę podatkowego

   

  Krajowa Izba Doradców Podatkowych zaprasza na kurs przygotowujący do państwowego egzaminu na doradcę podatkowego, który rozpocznie się we wrześniu 2023

   

  Nabór na jesienną edycję rusza od 3 kwietnia 2023 r.

   

  Zajęcia w całości odbywają się online.

   

  Kandydaci, oprócz wiedzy z zakresu prawa podatkowego potrzebnej do zdania egzaminu, zdobędą na kursie również praktyczne umiejętności pozwalające przebrnąć przez najtrudniejszą dla większości zdających, część ustną egzaminu oraz kazusy z części pisemnej. Dla prawników przewidziano oddzielną sekcję kursu.

   

  Program kursu obejmuje wszystkie elementy egzaminu w zakresie części ustnej oraz kazusów z części pisemnej, zaś wykładowcy oprócz wiedzy teoretycznej (polegającej na wspólnym rozwiązywaniu zadań egzaminacyjnych) przekażą kandydatom praktyczne przykłady dla lepszego zrozumienia poszczególnych zagadnień.


  Wykładowcy prowadzący kurs to wybitni specjaliści z różnych dziedzin prawa podatkowego, byli członkowie Państwowej Komisji Egzaminacyjnej do Spraw Doradztwa Podatkowego, wieloletni pracownicy administracji podatkowej, nauczyciele akademiccy, ale przede wszystkim praktycy nagradzani za swoje osiągnięcia w prestiżowych konkursach i rankingach.

  Kurs obejmuje co najmniej 16 zjazdów (sobota i niedziela), na które składa się min. 31 dni zajęć obejmujących co najmniej 220 godzin dydaktycznych oraz 31 godzin zegarowych specjalnie wydzielonych bloków przeznaczonych na odpowiedzi na pytania kursantów. Daje też możliwość udziału w samodzielnych grupach warsztatowych dla uczestników.


  Zajęcia odbywać się będą w formie webinarium. Uczestnicy mogą w czasie rzeczywistym komunikować się z wykładowcą i zadawać pytania za pomocą czatu. Wykłady nie będą nagrywane, ale istnieje możliwość odrobienia zajęć w innej grupie, o ile harmonogram zajęć na to pozwoli. Każdy z uczestników otrzyma materiały przygotowane przez wykładowców (w formie elektronicznej).


  Cena kursu wynosi 3 690 zł brutto. Istnieje możliwość płatności w 5 równych ratach (bez dodatkowych kosztów).

  *Dla osób, które z różnych względów chciałyby ponownie odbyć kurs w formule webinarium, oferujemy 25% zniżki od ceny wyjściowej.